Özel Pınar Eğitim Kurumları


Özel Pınar Eğitim Kurumları

Özel Damla Anaokulu

Çocuklarımıza sevgiyle bütünleşmiş bir eğitim vermek başlıca görevimizdir. Çünkü çocuklar için yapılan en büyük yatırım karşılıksız bir sevgidir . Öğrencilerimize sevgi saygı, sorumluluk, yardımlaşma, dürüst ve sağlam karakterlere sahip olmayı aşılamak temel ilkemizdir.

- Çankaya Damla Anasınıfı
- Yenimahalle Damla Anasınıfı


* Özel Pınar İlköğretim Okulları

Pınar Eğitim Kurumları faaliyetlerine ilk olarak 1997 yılında Balgat’ta başladı. Özel Pınar İlköğretim Okulu Barış MANÇO caddesine 5 numaralı binada 11 derslikle faaliyete başladıktan kısa bir süre sonra eğitim öğretimde kendini ispatladı. Başlangıçta 37 öğrenciye hizmet veren okul kısa bir süre sonra kapasitesini doldurarak kurucuları ve şirket yöneticilerini yeni arayışlara sevk etti.

Yatırımını insana yapan Pınar A.Ş. Yönetim Kurulu okulun geleceği için Pınar personeli ile sürekli görüş alışverişini sürdürmektedir. ‘Geleceğin temelleri atılıyor’ sloganı ile devam eden eğitim kurumlarımız bugün sevgi ve bilginin paylaşıldığı yer olmaya devam etmekte ve değerli öğrencilerimizin en iyi eğitim öğretimi alabilmeleri için tüm çabalarını sürdürmektedir.

Ayrıca Çankaya’da Eğitim-Öğretimini sürdürmekte olan Balgat Pınar’ ın daha geniş alanlarda eğitim öğretim hizmetini sürdürebilmesi için şirket yönetimi çalışmalarına hız verilmiştir.

- Özel Balgat Pınar İlköğretim Okulu
Adres : Barış Manço Caddesi (2. Cadde) No: 5 Balgat Ankara 06520
Tel. : 0 312 285 33 04
Faks : 0 312 287 33 08
Web Sitesi : www.pinar.k12.tr
E-posta : bilgi@pinar.k12.tr

- Özel Yenimahalle Pınar İlköğretim Okulu
Adres : Anadolu Bulvarı 14. Cadde No:22 Urankent ANKARA
Tel. : 0 312 332 27 27 (Pbx)
Faks : 0 312 332 44 52
Web Sitesi : www.pinar.k12.tr
E-posta : bilgi@pinar.k12.tr

* Özel Çağlayan Anadolu ve Fen Lisesi

Çağı yakalayabilmek, eğitim - öğretim fırsatlarını değerlendirebilmek, ideallerimizi gerçekleştirebilmek en büyük hedefimizdir. Çağlayan Lisesi, öğrencilerine ideallerindeki üniversiteleri kazandırma yolunda gereken vazifesini başarıyla yerine getirme gayreti içerisinde olacaktır.

Özel Çağlayan Anadolu ve Fen Lisesi İletişim Bilgisi
Adres : Anadolu Bulvarı 14.Cadde No:22 Urankent - Ankara
Tel. : 0 312 332 2727 (Pbx)
Faks : 0 312 332 44 52
Web Sitesi : www.pinar.k12.tr
E-posta : bilgi@pinar.k12.tr

« Geri Yukarı Facebook'ta Paylaş


Sizde Yorum Yapın!

Adı Soyadı: Yorum:
e-posta:
*lütfen gerekli alanları doldurunuz!
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan benimilim.com veya alt sayfaları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.